Klášterec nO – Milevsko 4:5 (po pr.) | Kolín – Jindř. Hradec 4:0 (kon.) | Chotěboř – Pelhřimov 3:4 (kon.)
Nymburk – SHK Hodonín 6:7 (po s.n.) | Žďár n/S – Technika Brno 5:1 (kon.)

Milevsko právě vstřelilo branku!
    Vítěznou branku si připisuje Milevsko. Branku vstřelil MILAN KOŘÁNEK.

62:55
    Vyloučena lavice domácích na 2 minuty za příliš mnoho hráčů na ledě

61:30
    Damašek parádním zákrokem zabránil ve skórování jednomu z hostů

60:01

V základní hrací době nepoznalo utkání vítěze a tak se bude prodlužovat.

60:00

56:41
    Bohužel Klášterec nedokázal ubránit tlak hostů a inkasuje. Ke střele se dostal Milan Kořánek a překonal Pavla Damaška v domácí kleci. Asistence MICHAL KLÍMA, LUKÁŠ SUMERAUER

Klášterec právě vstřelil branku!
    Klášterec obdržená branka nakopla a dává branku. FRANTIŠEK MÁLA si krásně počkal u prvé tyčky a poslal puk přímo do sítě. Asistence JAN TOMA, JAKUB HOFMEISTER

48:46
    Lehké nahození PETRA MARKULINCE skončilo k údivu všech až za Damaškem. Asistence MICHAL ŠTYCH

47:53
    Vyloučen hráč domácích Mašek na 2 minuty za podražení

46:51
    Vyloučen hráč domácích Klíma na 2 minuty za hrubost a ve stejném čase vyloučen Król na 2 minuty za podražení a ve stejném čase vyloučen domácí Dostál za hrubost

Miroslav Bartoš

Branky a nahrávky: 5. Hartman (Kalinovič), 16. Freiberg (Hartman), 17. Mála (Mašek, Hofmeister), 51. Mála (Toman, Hofmeister) - 2. Štych, 4. Štych (Kořánek), 49. Markulinec (Štych), 57. Kořánek (Klíma, Sumerauer), 65. Fořt

HC Tygři Klášterec nad Ohří: Damašek(Tichý); Loučka, Pozděna, Havlůj, Zicho, Mašek, Dostál, Freiberg, Kalinovič, Hartman, Řepík, Jáchym, Miklovič, Mála, Salač, Hofmeister, Toman

HC Milevsko 1934: Knap(Pipek); Štych, Čunát, Procházka, Srdínko, Klíma, Hlinka, Dvořák, Sýbek, Kořánek, Sumerauer, Nikodém, Hamerle, Fořt, Król, Paule, Markulinec, Matějka, Cifreund

Rozhodčí: M.Orlický; L.Místecký, R.Střelka